Nosaukums - Pie Dinozauriem un skatos, ka neesmu nobildējusi nevienu dinozauru bildi!! :D Bet tam ir viens iemesls - Naomijai bija bail no dinozauriem, jo tie izskatījās kā dzīvi. Tā nu mēs pie dinozauriem baigi nedrūzmējāmies... :) Es vispār daudz ko neesmu nobildējusi. Pat nevienu atrakciju! ak vai:D
Bet nu labi, tad es pastāstīšu:
Tātad, kādā siltā dienā nolēmām doties uz Avārijas Brigādes ciematiņu. Bijām dzirdējuši daudz labu atsauksmju. Biļetes gan ir padārgas, bet tas ir tā vērts! Pie ieejas ir iespējams dabūt "piekabīti", kurā vizināt bērnus. Labi, ka mēs to paņēmām, jo teritorija ir liela un mūsu meitenes būtu pārgurušas. Tā nu sasēdinājām viņas piekabē un gājām skatīt dinozaurus. Ak vai... tie izskatījās TIK īsti, daži pat kustējās un izdeva skaņas... Naomija uzreiz prasīja opā, viņai bija ļoti bail. Tā nu daudzus dinozaurus nemaz neapskatījām un devāmies uz virvju trasi, kur Amēlija drosmīgi kāpelēja. Naomija vēljoprojām skatījās uz tuvumā esošiem dinozauriem un neko negribēja darīt, kā tikai būt man tuvumā:)
Pēc virvju trases devāmies uz nākamo atrakciju - Kameru šļūkšanas trasi, kur Amēlija drosmīgi pati iekāpa kamerā un nošļūca. Tur var piedalīties arī pieaugušie. Šoreiz to darīja arī Raimis, kamēr mēs ar Naomiju un Matildu skatījāmies.
Tad nonācām pie interesantā Avārijas Brigādes ciematiņa, kur bija mazas mājiņas, dažādas aktivitātes, strūklaka UNNNN saldējuma pārdevēja. Kurš gan saldējumam var paiet garām?!
Pēc tam gājām uz Velo Trasi, kur ir visāda veida velosipēdi. Tik ņem un brauc. Es iesēdināju sev blakus Naomiju un aidā - laidām pa trasi. Šī atrakcija man patika vislabāk! Nevarējām beigt braukt!! Tur pavadījām ilgu laiku:)
Tālāk bija liels batutu spilvens un ūdens gulta. Tur nedaudz palēkāmām un devāmies uz noslēdzošo vietu - Radošajām darbnīcām, kur meitenes varēja dekorēt dinozauru cepumus un ar izpalīdzīgu meiteņu palīdzību taisīt sev papīra kronīšus.
Diena bija TIK piepildīta un bērni laimīgi. Ja neesi vēl aizbraucis - noteikti to izdari! :)