Sēžu dīvānā, izdzērusi jau otro kafijas krūzi, tikko iznākusi no vannas, uzvilkusi Raimonda silto jaku. Matildiņa blakus istabā saldi čuč un Illītis aizrautīgi vēro, kā sniega pārslas griež dejas. Tāds klusums un miers.
Beidzamajās dienās jau jūtama ziema. Beidzot! Lai gan mums ir ļoti silts dzīvoklis, brīžam ir gribējies iekurināt krāsni. Saliku malku smukās čupiņās, bet tā arī to neizmantojām. Bet smaržoka smuki!:)
Pēdējā laikā ir arī daudz visādas pārdomas. Par mīļajiem cilvēkiem, kuri nejūtas tik labi, ir bijušas asaras un daudz lūgšanas. Paldies Dievam par Viņa mieru, kas pavada ik uz soļa. Cik labi ir dzīvot, kad zini un jūti, ka Dievs patiesi ir līdzās. To sajūtu novēlu ikvienam!
Šajā mēnesī Amēlijai ir izkritis pirmais zobs! Yeey! Naomija arī riktīgi grib, lai viņai krīt ārā, jo tad viņa būšot liela meitene. Viņa man katru dienu rāda, kurš zobs viņai "kustoties". mīlulīte:)
Matildai ir iznākuši pirmie divi zobiņi. Tas nenāca viegli - ar caureju, augstu temperatūru un iesnām. Bet tagad laimīga, var man kost! Vēl viņa ir sākusi rāpot. Pati tik laimīga:)

Instagramā jau rakstīju, ka beidzot esmu atradusi šo silto merino vilnas komplektiņu, kas manu ārā iešanas laiku ir padarījis DAUDZ siltāku. Ieskaties šeit. Varbūt Tev arī noder:)

Saņēmām dāvanā šādu skaistu taurenīti no Where The Party Things Are veikaliņa.

Un bijām arī baudīt ziemas priekus.