Pēc laikapstākļiem jau īsti nevar saprast – vai ir ziema, vai pavasaris?! Tad ir sniega kupenas, tad neliels sals, tad viss kūst un šodien, ejot uz mājām pamanīju, ka krūmu zaros jau pamazām rosās pumpuri. Es jau zinu, ka pavasaris ir mans mīļākais gadalaiks, bet negribētos domāt par pavasari, ja vēl nav nosvinēti Ziemassvētki. Tad gan varēšu sākt ilgoties pēc putnu čivināšanas, ceriņiem un mūsu ģimenes jaunpienācēja/as. Bet nu ko tad mēs – ziemā esam sastrādājuši? Daudz dzīvojāmies pa mājām, jo daudz slimojām. Likās – kad viens paliek vesels – otrs saslimst. Noguru no tā visa. Pie visa klāt nogurums, kurš piederas pie grūtniecības. Nesen savā IG rakstīju, ka es nevaru sagaidīt enerģiju, kas parādīsies. Un nu jau liekas, ka sasniedzot 20. nedēļu tā manī atkal ir iemiesojusies! YES! Vismaz visu laiku negribas gulēt:) BET raudāt gan! Ah, par ko tik es neesmu raudājusi, ar kādām tik emocijām neesmu saskārusies. Šajā grūtniecībā bez tā neiztikt.

Cepām piparkūkas. Šogad mīkla bija no griķu miltiem. Un jāsaka – vienas no garšīgākajām piparkūkām kādas ēstas. Ļoti garšīgas! Aizmirsu gan kas mīklu ražoja, bet pirku Rimi “Klēts” sadaļā.

Tad vēl ietestējām manas māsas Tabitas gatavotos kanēļa sīrupus. Var liet klāt kafijai, tējai. Citi pat saka, ka arī putra un pankūkas ar šo sīrupu esot ļoti garšīgas! Būs jāpamēģina.

Naomija ikdienā ļoti aizrāvusies ar māsas kameru. UN sanāk tik interesanti kadri! Vienu karti no vasaras jau ielikām kompī, šis būs otrais raunds. Noteikti būs bloga ieraksts ar kādām meiteņu uzņemtajām bildēm.

Paspējām vēl saģērbt siltu un ūdensnecaurlaidīgu kombīti un sniegā aizbraukt un sameklēt sev eglīti. Zāģējām, nesām, tinām pie mašīnas jumta. Nu gan eglīte vairs nav tik priecīgā paskatā, bet Raimis saka, ka jaunu nevajagot.

Beidzot arī saliku kopā turpinājumu mūsu fotogrāmatām. Esmu tikusi līdz 2016. gada vasarai. Tā kā nākamā jau gaida savu kārtu. Šoreiz izvēlējāmies MyPrint pakalpojumus. Kvalitāte bezgala laba, lapas matētas un krāsas – tieši tādas, kā biju vēlējusies. Lai arī tas ir milzīgs darbs – salikt kopā bildes – tas ir tā vērts. Cik ilgi tās “sēdēs” datorā?

Un te nu mēs ar Raimi gribējām nobildēties ar četrām aitām. Ieraugot mūs, viņas aizmuka:( Līdzi paņemto vafeli Raimis pats apēda. UN beidzot esmu atradusi kleitu, kas derēs līdz 9. grūtniecības mēnesim (tas bija mans lielākais arguments, lai šī kleita tiktu man dāvanā)! Ērta, mīksta.

UN te nu dažas telefonbildes, galīgi nelabā kvalitātē, bet ar skaistām atmiņām gan.