Arī man ir tāds sapnis, ka kādreiz vēlētos dzīvot mājā, ārpus Rīgas. Iedomājos, ka ir agrs sestdienas rīts, es pieceļos agrāk, lai uztaisītu pankūkas. Ieslēdzu skaistu mūziku, jūtu kafijas smaržu… Raimis pienāk pie manis, iedod buču. Paņem savu kafijas krūzi un, ietinies segā, iziet uz terases, kur viņu sveic dzestrs rīts, putni, kas sasēdušies kokos un āboli, kas sakrituši pie zemes. Rudens. Viņš mierīgi apsēžas, lasa grāmatu un bauda kafiju. Un tad virtuvē ieskrien, vēl ar miegu actiņās, meitenes.

Viņas samīļo un saka:”Labrīt! Cik labi smaržo!”

Saku, lai siltāk saģērbjas un skrien laukā! Un es jau esmu pabeigusi cept pankūkas, sanesu šķīvjus uz āra terases, visi kopā pasakamies Dievam par jauno dienu un tad ēdam. Klausoties dabas dziesmās. jā…es te varētu sapņot un sapņot. Un tie ir labi sapņi. Pašlaik es mācos sapņot, bet ar mēru. Lai šie sapņi par nākotni neatņemtu prieku šodienai. Un cik varam, tik daram šīs lietas tur, kur pašlaik esam! Šobrīd lasu grāmatu par pateicību. Pateikties par visu! Un tur ir tāds foršs citāts –

Mums jāmācās būt pateicīgiem un laimīgiem vienalga – vai ar pilnām, vai tukšām rokām. Šis ir noslēpums, ko ir vērts mācīties visa mūža garumā.

Un to pašlaik arī cītīgi mācos. Un nemaz nemēģinu teikt, ka manas rokas ir tukšas. Galīgi ne! Es varētu visu dienu uzskaitīt ar ko tās ir pilnas! Es mācos ielikt savu sapni ikdienā.

Šonedēļ vairākus rītus sākām ar smoothiju. Pankūkas gan taisīsim nākamnedēļ, jo šonedēļ mēs ar Raimi esam nolēmuši nedaudz attīrīties no dažiem produktiem. Ēdam ĻOTI daudz dārzeņus! Šai diētai lieliski noder krustnaglina.lv. Man jau ir sataisīta mapīte rītdienai!:)

Un dzeram daudz ūdeni.

UN attīrīties ne tikai fiziski, bet arī garīgi. Noliekot malā to, kas liekas lieks un vairāk laika veltot tam, kas ir svarīgs. Ar draugiem nolēmām, ka katru dienu izlasīsim pa vienam psalmam un kopīgā sarakstē katru dienu pārrunājam savas pārdomas. Esam pie 11.psalma. Lasi kopā ar mums!

Izpētam arī jauno Lindex rudens kolekciju, kas ir skaistām krāsām un skaistiem zīmējumiem pilna. Kas to būtu domājis, ka kleitņa var būt arī rotaļlieta:) Un turpinājums noteikti sekos.

Amēlija pacietīgi sēž, kamēr māsa mācās taisīt viņai matus.

Pēc atvaļinājuma vienmēr ir milzīga veļas kaudze! Vēl pat visu neesmu paspējusi izmazgāt, lai gan veļasmašīna ir ieslēgta 2x dienā.

Lego. Pilnīgi neiziet no topa.

Amēlijai uz dzimšanas dienu uzdāvināja fotoaparātu. Viņa tik ļoti priecīga un ir jau sabildēts un safilmēts TIK daudz! Prieks par to!

Un ja nevaram šobrīd iziet ārā sētā, tad jāiet uz tuvējo zaļumaināko vietu! Tur mekējam puķes, lapas, ko nest mājās. Tur tiek atrasti kociņi, tiek smaržots viss krāsainais. Ejam pāri lieliem brikšņiem, lai katra dabūtu noplūkt vienu papardi. Un, protams, izvedam pastaigā bebīti.