Ir nosvinēti Latvijas 100. Tā bija skaista diena, pucēšanās, gardas vakariņas un labas sarunas. Mums šie Latvijas 100 bija ļoti īpaši, jo 2 nedēļas iepriekš kopā ar meitenēm sākām mācīties visādas interesantas lietas par Latviju. Ar Amēliju biju arī uz Kara muzeju. Viņai gan tas likās ļoti bailīgs (gluži tāpat kā Medicīnas muzejs). Man gan bija interesanti palasīt visus stāstus un vēlreiz novērtēt Latviju.
Uzreiz pēc Latvijas svētkiem, sākām iejusties Ziemassvētku sajūtās. Mūzika, dekorācijas. Mums tagad skan gandrīz tikai Ziemassvētku mūzika. Raimis jau man vienreiz jautāja, vai nevaru uzlikt ko citu:D Bet mums - meitenēm riktīgi patīk!!:) Viņas dejo, griežas kā balerīnas un jautā par piparkūkām. Paldies Ilvai, Adrianam un Esterītei, kuri atbrauca ciemos un kopā uzcepām pirmās piparkūkas:)
Un tad jau vēl tas sniegs! AK!!! Tad viņām nemaz iekšā negribas sēdēt. Labi, ka Lindex kombinezoni nelaiž cauri mitrumu! Citādi viņas būtu galīgi pārsalušas. Amēlija uzbūvēja savus pirmos divus sniegavīriņus, nolika pie loga ārpusē un katru dienu skatās vai vēl nav izkusuši.
Šī ziemas man kaut kā ļoti patīk:))