Reti jau mums sanāk 21.gs. cilvēkiem domāt par tik ikdienišķu lietu, kā veļas mazgāšanu. Es pat vēl atceros laikus, kad veļas dienas tika jau ieplānotas vai pat vienkārši zināmas. Mums šodien tā iespējams ir veļas stunda, bet mūsu mammām un vecmammām tās bija veselas dienas. Viņām noteikti nenāca prātā kaut ko tādu arī nobildēt, bet kā ir šodien? Es ērti ielieku savā veļas mašīnā veļu, gaidot kamēr izmazgāsies varu vēl satīrīt māju un pagatavot pusdienas un paskatīties instagramu.

Mums ir baigais prieks jau kādu laiku iemēģināt ērto veļasmašīnu LG. Šķiet, ka sadzīves tehnika kļūst ērtāka un ērtāka. Tā nu īstajā laikā pie mums atceļoja jaunā LG veļas mašīna, kurā iekšā ir arī veļas žāvētājs (divi vienā).

Vai mana ome kādreiz varēja iedomāties veļasmašīnu, kura ir saudzīga pret gultas veļu, īpašiem audumiem, un tā vēl pati žāvē veļu... protams veļas karināšanai pagalmā.. tās ir īpašas atmiņas un smaržas. Viens no maniem ilgi sapņotajiem sapņiem piepildījās - beidzot man vairs nebūs tik ilgi jāžāvē veļa, kura ilgi žūstot piesmok. Beidzot mani dvieļi vairs nebūs kā skrubis manam ķermenim, bet gan maigi un mīksti. Beidzot man vairs nebūs jālieto tik daudz veļas mīkstinātājs, jo ar žāvētāju drēbes ir mīkstas un skaisti smaržo arī bez tā. To visu tagad baudu ikdienā. Es pat varētu izbraukt no mājas uz nedēļas nogali un iestatīt mazgāšanas un žāvēšanas laiku tā, lai, atgriežoties mājās no veļas mašīnas varu izņemt sausu un mīkstu veļu. Tāpat arī svarīga ir tvaika funkcija, kas palīdz cīnīties ar alergēniem. Šī veļas mašīna iznīdē 99.9% alergēnu, kas ievērojami novērš, piemēram, putekļu ērcīšu iespējamību. Vai nav forši?

Man jau kādi no jums jautāja, vai izžāvēju drēbes pilnībā katru reizi? Vai tas nebojā apģērbu? Mana atbilde ir šāda - reti kad drēbes žāvēju pilnībā. Tikai tad, ja vajag pēc īsa brīža tās uzvilkt mugurā. Nevienu apģērbu gan sabojājusi neesmu. Tur gan pašam jāskatās līdzi, ko drīkst žēvēt un ko nē. Es parasti izmazgāju drēbes 40 grādos un tad uzlieku uz 30 min žāvēties. Tad drēbes no žāvētāja iznāk pussausas un iekštelpās kātrīgi izžūst aptuveni 1h laikā.

Godīgi - šis ļoti ir atvieglojis manu ikdienu. No sirds iesaku:)
Un paldies Santai Martai Smoļakai par tik skaisti uzzīmētu bildi!