Pēdējā laikā jau laikam meitenes jūt, ka drīz mūsu gulta būs aizņemta ar mazo māsiņu, tāpēc jau vairākas naktis pēc kārtas, kāda no viņām pie mums atnāk un ieguļas pa vidu. Ir arī reizes, kad nakts vidū jūtu - mazas kājiņas nāk uz mūsu istabu. Pienāk pie manis vai Raimonda un saka: "Tu vari par mani aizlūgt? Lai man nebūtu slikti sapnīši..." Tad mēs pielūdzam kopīgi Dievu, lai Viņš paņem prom sliktas domas un sapnīšus un tad jau visi esam atpakaļ pie gulēšanas:)

Tālāk ir brokastis. Darba dienās mums parasti ir vai nu putra vai Milzu pārslas ar pienu. Parasti kopā ar brokastu ēšanu meitenes vai nu noskatās vienu PawPatrol sēriju vai pakrāso.

Tad jau laiks ģērbties. Protams, ir rīti, kad galīgi "nav ko vilkt" un tad asaras pa gaisu. Tētis pacietīgi gaida.

Tad jau diena iet uz priekšu, notiek spēlēšanās ar Illy, kurš ir ļoti aktīvs. Brīžam viņu iespundējam citā istabā lai nomierinās. Bet pārsvarā viņš ir mīļš, daudz guļ un iesaistās meiteņu rotaļās. Meitenes citreiz viņu nomoca, tad uzliekam viņu uz skapjaugšas, lai tur atpūšas:) (Naomijas kleitiņa un kurpītes no jaunās Lindex vasaras kolekcijas, sprādzīte no OhoKid)

Abi ar Raimi brīvajos brīžos cenšamies lasīt grāmatas. Vēlamies iemācīt meitenēm grāmatu lasīšanas prieku. Un pēc tam viens otram arī pastāstam ko foršu izlasījām. Atceros, ka bijām Amerikā un satikām ļoti vecu pāri, kuri bija tik iemīlējušies, ka nevarēja acu atraut viens no otra. Pirmo reizi ko tādu redzēju. Kad jautājām viņiem, kas ir viņu laulības noslēpums, viņi teica - runāšana. "Pat tad, kad mums nav vairs par ko runāt, mēs paņemam katrs savu avīzi vai grāmatu, izlasām un pastāstam, kas labs tur bija." To arī mēs cenšamies darīt savā laulībā:)

Šogad Lieldienu laiks bija ļoti saspringts. Mums bija priecīgs notikums - meiteņu tante Ivetiņa salaulājās. Bija skaistas kāzas, skaists gatavošanās rīts. Nākamā dienā bija Lieldienas. Šogad meitenes olas krāsoja pie omes. Mēs tikai tās aplīmējām ar "uzlīmītēm", kas arī bija forši:)

Un tad vēl meitenēm mājās ir jauna rotaļlieta -Astoņi Kustoņi mājiņa ar diviem dzīvoklīšiem, iemītniekiem un foršām mēbelītēm. Kā jau savā IG kontā rakstīju - šis jaunums mūsu mājās ienes jaunus klusuma brīžus:)

Un kā jauku dāvanu saņēmām arī Vēro Kā Tu Audz lineālu, kur meitenes var atzīmēt savu garumu.

Nu tā...tas pavisam nedaudz par mūsu ikdienu, kas pavisam drīz mainīsies:)