Vai zinājāt kā gultas matracis ir jāmaina aptuveni ik pēc 7-8 gadiem? Mēs nē! Tāpēc jau vairāk esam priecīgi, ka mūs īstajā laikā uzrunāja Lonas - kādas lietuviešu ģimenes uzņēmums, kuri ražo kvalitatīvus matračus. Nolēmām mesties jaunā piedzīvojumā un nu jau vairāk kā nedēļu guļam uz jaunā matrača. Mūsu novērojumi - nekas nekur nečīkst. Kad iemidzinu Matildu, vairs nav klusi jāmēģina tikt no matrača ārā, ka tik kāda atspere nesāk izdot skaņas. Šis matracis ir veidots no stingra kabatveida atsperu bloka, kur katra atspere atrodas savā auduma “kabatā”. Un nakts gulēšana 100% ir kļuvusi baudāmāka!

Pirms matracis bija izpakots, Naomija iemēģināja cik labi tas noturēs viņas lēkāšanu.

Pirmais apgūliens un pusizpakotā matrača.

Kamēr Raimis un Matilda testēja matraci, Naomija jau no iepakojuma plēves sev uztaisīja māju.

Mani pārsteidz, cik matracis ir smuks! Tas ir šūts no īpaša trikotāžas auduma, kura sastāvā ir dabiskās linu šķiedras. Tas ir antialerģisks un antibakteriāls, jo pārvalkā nevairojas putekļu ērcītes. Matrača pārvalku drīkst mazgāt līdz pat 60 °C temperatūrā, kas mums ir ļoti būtiski!:)

Tam ir noņamams virsmatracis.

Mēs izvēlējāmies ŠO matraci. Lonas mājaslapā arī atradīsiet vairāk informācijas par visām iespējām un ieguvumiem un būsiet parsteigti, cik daudz matraču variantu viņiem ir. Un varu pačukstēt, ka pavisam drīz arī Latvijā tiks atvērts pirmais Lonas veikals.

Tā kā pasūtījām lielāku matraci par mūsu iepriekšējo, tad pašlaik esam bez gultas. BET tas pat tagad ir labs variants, jo Matilda ir iemācījusies rāpot, to darot arī gultā, un ja nu gadījumā viņa krīt, kritiens nebūs tik sāpīgs:)
UN ja esi noskatījis kādu Lonas matraci arī sev, izmantojot kodu - JTMFLJNF , iegūsi sev 5% atlaidi.