Miers ikdienā... laikam tas ir tas, ko meklē visi cilvēki. Ak, es tak zinu...ikdienu reti kurš cilvēks var aprakstīt ar vārdu "miers", jo tik daudz jāpaspēj, jāizdara, apkārt visi skrien un tu viņiem visiem līdzi. Nav laika apsēsties un padomāt. Un ja laika ir, tad domāšanas vietā labāk paspaidam telefonu vai datoru. Paskatāmies kas citu ikdienā jauns. Un tā gadu no gada...

Es jums vēlos pastāstīt kā es meklēju un atrodu mieru ikdienā. Varbūt Tev noder. Esi gatava/s?
Es savu mieru meklēju Dievā. Jā, Dievā! Esmu pārliecinājusies un zinu, ka miers, ko dod šī pasaule ir īss un ātri pazūd. Miers ko dod Dievs ir tas, ko Tu ikdienā ness sev līdzi. Miers, kas nebeidzas arī tad, kad līst asaras un apkārt ir haoss.
Kā es par šo mieru sev ikdienā atgādinu? Es katru rītu (ar izņēmumiem), kad meitenes ir aizgājušas un skoliņu un Matilda guļ, uzlieku mūziku, uztaisu kafiju, apsēžos dīvānā, lasu Bībeli vai kādu citu grāmatu un lūdzu. Es vienkārši pavadu laiku ar Dievu, jo Viņš jau ir līdzās. Un ziniet? Tad diena ir pilnīgi savādāka, harmoniskāka. Bet ko darīt, ja bērni dzīvojas pa māju un nekur nevar "nolīst", lai būtu vienatnē? Tādos gadījumos, es vienkārši uzlieku austiņas, skaļu mūziku un daru to pašu, ko vienmēr:) Un, protams, es mēdzu izgāzties, mēdzu sadusmoties un pazaudēt pacietību. Bet kā tad savādāk, lai iemācās pacietību, ja Tev nav iespējas to praktizēt?:)
Es Tevi izaicinu atrast laiku, kad Tu vari apsēsties un parunāt ar Dievu, pastāstīt Viņam savas raizes, problēmas, nemieru un lūgt, lai Viņš palīdz rast mieru ikdienas skrējienā. Vai vienkārši sāc ar grāmatas lasīšanu, vienkārši esi mierā. Kad tu pēdējo reizi sēdēji un domāji? Vai, kad tu pēdējo reizi garlaikojies? Nepaņemot rokā telefonu... Vienkārši biji... Kāds teica, ka cilvēki mūsdienās vairs nemāk garlaikoties...bet garlaikojoties dzimst visforšākās idejas, jo Tev ir bijis laika tās beidzot izdomāt!! Lai pārējie skrien. Pasaule Tev nekad neteiks - apsēdies, esi mierā... Tā ir vienīgi Tava izvēle. Izvēlies to. UN tad atraksti man, kā Tev sanāca!
PS: Esmu Spotyfajā izveidojusi speciālu lasīšanas mūziku. Varbūt Tev noder:)