Nesen pārskatīju vecos ierakstus un Raimim teicu: "Cik gan labi, ka daudz kas šeit ir pierakstīt, saglabāts. Tā ikdiena tik ātri aizmirstas." Un tā arī ir. Vismaz man atmiņa ar katru bērnu paliek arvien švakāka:D cik labi, ka meitenēm šī - mūsulapa.lv būs kā dienasgrāmata, kur, izaugot lielas, viņas varēs paskatīties un ieraudzīt vismaz kādu maza daļinu no viņu bērnības.
Šis laiks, kad mūsu ģimenē ir ienākusi Matilda pavismaz noteikti ir savādāks kā bija pirms viņas ienākšanas. Guļamistaba ir kļuvusi par manu mīļāko istabu, jo tur pavadu daudz laika (nu labi, tagad vairs ne tik daudz, bet pirmo mēnesi noteikti!). Mazā peciņa ir riktīga roku meitene. Viņai vajag manu siltumu, dzirdēt manus sirdspukstus. Tas viņu ļoti nomierina. Sākums bija pagrūts, mazā bija ļoti nemierīga. Tagad nemierīgi ir tikai vakari, kas jau arī paliek nedaudz mierīgāki. BET naktis viņa noguļ riktīgi labi! Esam izgulējušies (95% naktis) un tas padara dienas vieglākas.
UN nevar jau aizmirst par Amēliju un Naomiju. Arī viņām vajag uzmanību. Ejam kopīgās pastaigās, krāsojam, "ārstējam" Illīti utt. Paldies maniem vecākiem, kuri ik pa laikam aizved meitenes un laukiem. Tur viņām ir paradīze! Negrib nemaz braukt atpakaļ pie mums:D
UN, protams, Illītis prasa savu uzmanību. Arī viņš meklē siltumu, mīļumu un trakošanu. Viņš arī tā kā tāds bebītis lien virsūm, mēģina apgulties klēpī, vienagla vai apakšā ir Matilda vai nē. Viņš mums ir sagrauzis kopumā 5 knupīšus (vienu Terēzas meitiņai, kamēr viņa bija ciemos pie mums). Tā kā, ja nāciet ciemos, slēpiet knupjus!!
Paldies manam vīram, kurš tik lieliski tiek ar savām visām meitenēm galā. Visas spēj samīļot, visas iedrošināt, par visām parūpēties.
Tāda nu ir pašreizējā ikdiena - 80% pa mājām, pa gultu, ar Matildu rokās:) Varbūt izklausās traki, bet es tiešām baudu šo periodu. Man ļoti patīk būt tādā mierā. Patīk būt mājās. Kad tad vēl?! Aiz visiem kakainajiem pamperiem, mūžīgiem atraugu pleķiem uz maikām, neizķemmētajiem matiem, sāpošajiem puncīšiem nāk smaidīgas sejiņas, gardas rīta kafijas un pankūkas un Dieva miers, kas pastāv arī tad, kad apkārt ir haoss! :)