Mūsu ģimenē miegam ir liela nozīme. Un protams, ka katra ģimene, kurā ir bērni piedzīvo naktis, kad bērni neguļ, raud, redz sliktus sapnīšus vai vienkārši izdomā spēlēties. Ak tās naktis… grūtas, taču tām ir vērtība.. tās atstāj īpaši paliekošas atmiņas.

Mūsu ģimenē pirmā meitiņa bija pati jūtīgākā uz naktīm. Daudz ir nēsāts uz rokām.. daudz ir dziedāts un negulēts. Bet šodien uz to atskatoties kaut kur ir tā sajūta, ka ļoti gribās atgriezties.. tajās naktīs, kad no Čaka ielas logā spīdēja ielas gaismas stars un tu dziedi mazajai miega dziesmiņu.

Tikko kā apprecējāmies mēs daudz sapņojām. Sapņojām, ka daudz ceļosim, būsim traki un būsim tik minimāli cik vien tas ir iespējams.
Un nu jau 8 gadi būs pagājuši.. jā! Esam traki, bet piezemēti. Esam pietiekami ceļojuši, bet vienmēr jau gribas vairāk. Bet ar to minimālismu gan ir bijis grūtāk… bet tie tādi periodi. Šķiet, ka diezgan veiksmīgi laiku pa laikam pārskatām savas mantas un dodam lieko prom.

Taču nenoliedzami mums patīk jaunas lietas. Patīk, ka ir svaigs, ērts un labs. Nu jau aptuveni 6 mēnešus lietojam jauno lonas matraci. Tā kā tas ir daudz lielāks par mūsu iepriekšējo gultu, tad nācās veco gultu atdot prom. Un mūsu guļamistaba šobrīd ir minimālisma stilā. Matracis un kumode… Bet kam tad tas rūp… svarīgākais ir, ka varam izgulēties un ka mazā Matilda var pati iekāpt un izkāpt bez liekiem trokšņiem.
Matraču speciālisti sakot, ka matracis jāmaina reizi 5 gados. Mums tie sanāca 7, jo vienmēr ir citas prioritātes.. tagad guļot uz jaunā matrača saproti, ka kaut kam tādam jābūt prioritātei. Labam miegam jābūt prioritātei.

Nav mums bijusi iespēja salīdzināt vairākus matračus, kā vien tos divus, ar kuriem esam dzīvojuši. Sākotnējais ikea matracis, kurā pēc 5 gadu lietošanas tu sāc grimt.. un tagad lonas matracis, kur īpaši uzmanīgi skatījāmies to, ko vēlamies. Izvēle krita uz vidējas cietības matraci.

Riktīg esam priecīgi par to. Esam arī priviliģēti zināt un iepazīt lonas matraču veidošanās vēsturi un stāstu. Stāstam vienmēr ir bijusi liela nozīme.

Labas lietas vienmēr vēlamies ieteikt… to pašu noteikti varam teikt par lonas.

Lonas matračus var iečekot Dominā un mc2 veikalos. Var aiziet izgulēties un pārliecināties par labu miegu.

Ja esi matrača meklējumos un nopietni apsver iespēju iegādāties lonas matraci, tad izmanto šo kodu - JTMFLJNF , un iegūsti sev 5% atlaidi.

Lai labs miegs.