Kā jau savā instagramā minēju, ik pa laikam šeit gribu padalīties ar mūsu ģimenes knifiņiem un to, kā mēs darām lietas. Ja Tev interesē kāda tēma, ko vēlētos lai aprakstu, droši raksti uz logina.marta@gmail.com.
Šeit nu ieraksts par to, kā palīdzēt pašai sev. Ar to domāju - kā neradīt ap sevi nekārtību, īpaši, ja mājās ir zīdainis. No pieredzes saku - ja katrai lietiņai nebūs sava vieta, tad viss izskatīsies pēc viena liela haosa, būs lieks stress par to, ka nevari ko atrast. Ar pirmo meitu mums arī tā bija - drēbes bija izsvaidītas pa visurieni, pamperi stāvēja kur nu pagadās un es pati jutos tā, ka netieku galā. Māja vienmēr likās nekārtībā un nekad nevarēju atrast to, ko vajadzēja. Tā nu mācos un jau ar Naomijas ienākšanu mūsu ģimenē nolēmu - tā vairs nebūs. Negribu dzīvot haosā, negribu daudz lietas sev apkārt, gribu, lai katrai lietai ir sava vieta. Šoreiz padalīšos ar mūsu kārtību:)

Matildas drēbītes atrodas iekšā kumodē, salocītas un labi pārredzamas. Ar Naomiju jau sapratu, ka bebītim nav vajadzīgas daudz drēbes. Gaidot Matildu rūpīgi izskatīju visas drēbes un lielu daļu aizdevu prom un sajūta ir ļoti laba!:) Esmu cilvēks, kuram nepatīk daudz lietu un mantu sev apkārt. Ik pa laikam izšķiroju māju un lieko aiznesu uz Otro Elpu vai kur citur. Tas dod gan tīrības sajūtu, gan tādu mierīgāku dzīvi mājās, jo nav tik daudz lietas, kuras krāj putekļus.

Uz kumodes man stāv groziņš, kurā atrodas pamperi un mitrās salvetes.

Un šis ir Matildas drēbju "skapis". Tas ir gaumes jautājums, bet man ĻOTI patīk visi dabas toņi apģērbā. Tās krāsas man liekas harmoniskas un nomierinošas acīm:)

Ikea pasūtīju šādus "maisiņus". Vienā atrodas bebīšlupatiņas, kuras ļoti noder šajā laikā!:) Otrajā atrodas cepures, lacītes, matu lentas, kurpītes.

Atsevišķi tiek saliktas arī zeķes un zeķubikses. Un knupīšiem arī sava vietiņa.

Man ir arī kaste, kur lieku drēbītes, kuras Matildai ir palikušas par mazu. Ik pa laikam to sašķiroju, jo esmu nolēmusi paturēt tikai un vienīgi pašas mīļākās drēbītes (ja nu kādreiz piesakās vēl viena meita) un pārējās dot prom vai pārdot AndeleMandele.

Mīļākās drēbītes tiek liktas šajā kastē.

Tā kā ir 3 bērni, tad daudzas drēbes un lietas tiek nodotas nākamajam bērnam. Lai viss nekrātos vienā lielā kaudzē, arī tās ir sašķirotas. Jūs droši vien domājat, ka esmu baigā šķirotāja:D jā, esmu:D Man tā patīk, ka zinu kur kas atrodas! Tas ĻOTI atvieglo ikdienu un dzīvi kopumā. Uz kastēm ir uzrakstiņi, lai zinu, kur ir ziemas drēbes, kur tās, kas par mazu Naoijai un drīz derēs Matildai.

Un pie gultas man stāv netīrās veļas grozs, lai aši drēbes varu tur iemest un tad nest mazgāties.

Un tā kā Matildai pēdējā laikā aktuālas ir mantiņas, tad arī tām ir savs goziņš.
Tā, lūk. Es ļoti ceru, ka kaut vienu no jums varu iedvesmot radīt kārtību sev apkārt, lai kaut nedaudz atvieglotu jūsu ikdienu! :)