Nu jau kādus 6 mēnešus mums ir skaista sadarbība ar Lonas. Regulāri tiekamies, runājot ne tikai par sadarbības iespējām, bet arī par dzīvi. Tā kā nesen Rīgā ir atvērušie divi Lonas veikali, tad īpašnieki ir bieži viesi Latvijā. Tā nu vienā no tikšanās reizēm mums tika piedāvāts aizbraukt uz Lietuvu un paskatīties kā tad tiek izgatavoti matrači (un ne tikai) viņu rūpnīcā. Tā nu visi salecām mašīnā un devāmies ceļā uz Lietuvu.

Kad nonācām matraču rūpnīcā, mūs sagaidīja smaidīgas un pazīstamas sejas. Mums tika pastāstīt par Lonas vēsturi un visforšākais man liekas tas, ka Lonas ir ģimenes uzņēmums, kur kopā ikdienā darbojas divas paaudzes.
Pēc tam devāmies apskatīt kā tad tiek izgatavoti matrači. Riktīgi interesanti! Viss tiek rūpīgi rokām salikts, salīmēts, sašūts. Bija prieks redzēt cik draudzīgas ir priekšnieku un padoto attiecības. Meitenes bija starā par redzēto un arī par to, ka varēja izskrieties plašajās telpās:)

Vēlāk devāmies un skaistu pili, kur mums pastāstīja nedaudz par vēsturi. Perfekta diena, skaists laiks un jauki cilvēki.

Nākamajā dienā nedaudz pastaigājām pa Viļņu, kura likās pārsteidzoši skaista! Noteikti vēlamies tur atgriezties! Atradām mākslinieku nostūrīti, kur visur bija izliktas vecas klavieres. Atradām pirmos ceriņus, garšīgu ēdienu un Ikea!:)

Pēc šī brauciena esam jo priecīgāki ikdienā lietot Lonas lielo matraci, kurš patiešām ir ļoti ērts un kvalitatīvs. Kurš iztur lēkāšanu, velšanos un 5 cilvēkus kopumā!:)
UN ja esi noskatījis kādu Lonas matraci arī sev, izmantojot kodu - JTMFLJNF , iegūsi sev 5% atlaidi.