Ceļojumi ir dažādi. Citi ietver daudz atpūtas un gulēšanas, citi atkal ir piedzīvojumiem pilni un ar pastaigām dabā, bet citi ir ar daudz lidojumiem un daudz un dažādām gultām. Pēdējais ceļojuma raksturojums ir mūsējais. Tikko atgriezāmies no mūsu ceļojuma pa lielo Ameriku. Garš, krāsains, lidojumiem pārpildīts, lidostas, dažādas vietas, cilvēki... un līdz ar to arī dažādas gultas. Ceļojuma beigās ļoti ilgojāmies pēc mājām un pēc savas gultas, kurā vislabāk varam izgulēties.

Varu teikt, ka ļoti bieži nesanāk pagulēt tik daudz, cik gribētos. Vienkārši, bērniem citreiz pa nakti sagribas ēst, padzerties, aiziet uz tualeti, paraudāt, jo bijis kāds slikts sapnītis...un tad tu velies ārā no savas siltās migas, ej mīļot, palīdzēt un pagulēt blakus. Un bieži vien - ja aizmiegam trijatā mūsu gultā, tad no rīta esam četri vai pieci. UN tas jau ir skaisti, jo tagad, kad mums ir lielāks matracis, nav tik ļoti jāsaspiežas. Citreiz tu piecelies viens pats, jo visi pārējie jau ēd brokastis. Vai arī Matilda ir tā izpletusies, ka rokas un kājas iet pāri malām. Ar bērniem garlaicīgi nav NEKAD! :) Kādu rītu man guļot, Matilda mani pamodināja, ieliekot savu pirkstu dziļi manā nāsī... nu tā - līdz asinīm:D tad gan ātri piecēlos!
Un lai kādas tās naktis arī būtu, esam priecīgi, ka mums ir jaunais Lonas matracis, jo saprotam, ka jo kvalitatīvāks matracis, ko kvalitatīvāks miegs. Un to ļoti izjūtam! Vēljoprojām turam matraci uz grīdas, lai mazā pati tiek ārā.
Te esam sabildējuši kadrus no dažiem rītiem. Te var redzēt kura gulēšanas poza katram ir mīļāka:)

UN ja esi noskatījis kādu Lonas matraci arī sev, izmantojot kodu - JTMFLJNF , iegūsi sev 5% atlaidi.