Pēdējā laikā sanāk daudz ciemoties. Gan pie mums, gan citiem.

Īpaši ar mūsu jaunajiem kaimiņiem – Anniju un Gabīti. Ciemošanos vienmēr pavada gards ēdiens. Katru reizi, kad ejam garām viņu dzīvoklim, Noamija mīļā balstiņā saka: “Šeit dzīvo mans Gabītis!”:)

Mana kāre uz sīpoliem nav nekur aizgājusi. Šis ir mans ideālais ēdiens – mana tēta ceptā sēklu maize, avakado, sarkanais sīpols, gurķis, humuss, kazas siers un balzamiko. un protams, mana kafijas dienas deva – espresso + nedaudz piens. ņam!!!

Kad ar draugiem izgājām cauri Psalmiem, nolēmām, ka nākamā grāmata, kuru kopā lasīsim būs Salamana Pamācības (jeb Sakāmvārdi jaunajā tulkojumā). Salamans – tik ļoti gudrs cilvēks. Šajā Bībeles grāmatā ir TIK daudz gudrības, ka brīžam grūti to aptvert. Bet katru dienu pa vienai nodaļai – tas neprasa daudz laiku.

Pamazām gatavojamies mazās māsiņas ienākšanai pasaulē. Ir jau puriņā saliktas visādas lietas, par kurām drīzumā padalīšos atsevišķā ierakstā.

Šonedēļ mana punča iemītniecei paliek 26.nedēļa. Puncis liels, mazā ļoti aktīva. Māsas tik runājas ar mazo, dod bučas un saka, ka ļoti gaida viņu.

Iemēģinam jauno Lindex bērnu kolekciju, kurā ir jūrnieku stils. Ideāli priekš braucieniem uz mūsu mīļo Pāvilostu:)

Mūsu mājās neviena diena nepaiet bez krāsošanas. Mums ir izkrāsotas tik daudz krāsojamās grāmatas! Un mūsu atkājums ir šīs printējamās lapas, kuras tu vari iegūt bez maksas. Īpaši forši, ja mājās ir arī Ābece, kur ņemt iedvesmu.

Tā kā Amēlijai ir radusies liela interese par šūšanu, mācu viņai izšūt. Drīzumā mums taps pirmais spilvens!

Pirms dažām dienām uztaisījām nelielu fotosesiju priekš TinyBunny, kur tagad mammām ir iespēja iegādāties saskaņotus apģērbus ar savu mazo. Iespēja gan ir limitēta, tāpēc, ja ir vēlme, ķer ciet!:)

Īpaši esam pateicīgi Dievam par omi un opi, kuri tā rūpējas par mūsu peciņām. Viņas mīl pavadīt laiku ar viņiem!!!

Un iesakām aizvest savus bērnus uz Mākslas Muzeju. Ģimenes biļete maksā 7 eiro (2 pieaugušie un 2 bērni). Kad biļete iegādāta, droši ej uz INFO, kur taviem bērniem (sākot no 2 gadiem) iedos mugursomu. Tajā iekšā būs interesanti uzdevumi, kurus kopā ar bērniem jāpilda mākslas darbu apskates laikā. Meitenēm un mums pašiem ļoti patika! Mēs noteikti iesim vēl!