Ērtums, prakstiskums UN skaistums!! Jā, šīs visas lietas ir apvienojis ElodieDetails. Sākumā viņu lietas mani piesaistīja ar skaistajām krāsām un tik ļoti acīm tīkamo dizainu. Un tagad, kādas no lietām lietojot vairākus mēnešus varu no sirds teikt - skaistums, ērtums un prakstikums ir apvienojams!

Iziet ar Matildu ārā un ļaut viņai gulēt siltajā guļammaisā, nebaidoties, ka viņa šajā aukstajā ziemā varētu pārsalt... Par katru sīkumu ir padomāts, ļoti ērts un silts.

ļaut meitenēm pētīt dabu un to, kas ļoti patīk - ielikt mugursomā, lai mājās vairāk varētu šo lietu izpētīt... Mugursomā ir viņu pasaule, viņu kārtība. Tur tiek likti zariņi, lapiņas, līdzpaņemtais ēdiens un daudz kas cits. Cik forši, ka ir padomāts par to, lai tās nekristu nost no pleciem...

dot Matildiņai mācīties ēst pašai, neuztraucoties par to, ka tuliņ atkal būs jāmaina drēbes, uz kurām būs grūti izmazgājami pleķi... šīs lacītes ir kas superīgs! Nelaiž cauri mitrumu, ēdiens krīt nevis uz zemes, bet lacītes "kabatiņā", ļoti viegli mazgājama - gan ar mitru lupatiņu, gan veļasmašīnā. UN plusā - tik skaista!!

Ja nu arī Tev gribas pamēģināt ko no ElodieDetails, tad droši doties uz viņu mājaslapu - tur ir ļoti labas atlaides!:)