Mums jau otro gadu ir tradīcija - dažas nedēļas pirms Amēlijas (un arī Naomijas) dzimšanas dienas, mēs aizejam randiņā. Saucam to par "dzimšanas dienas plānošanas randiņu". Paņemam kafiju, sulu un kūku un blociņā pierakstam plānu. Plānā ietilpst ēdiens, ko ēdīsim, spēles, dekorācijas un vieta. Amēlija rūpīgi izdomā, kurus ciemiņus viņa aicinās. Es ļoti cenšos nejaukties nekur iekšā, tikai palīdzēt ar idejām. Tā nu mēs visu rūpīgi izplānojām un no tā visa sanāca kas skaists:)

Dzimšanas dienas rīts mums iesākās ar vafelēm, svecītes pūšanu, dāvanu saņemšanu.

Man patīk veidot tradīcijas. Viena no tām - dienu pirms dzimšanas dienas, kopā ar gaviļnieci aiziet uz ziedu veikalu un ļaut viņai izvēlēties savu dzimšanas dienas pušķi. Es biju pārsteigta, ka Amēlija no visām rozā rozēm izvēlējās ko tik neparasti skaistu:)

Dāvanā viņa saņēma skaisto roka darbu - Zanes Kārkliņas darinātos un izšūtos svārkus. Un nespējam iedomāties arī dzimšanas dienu bez Heluim baloniem!!

Nu tālāk notika liela gatavošanās, kur talkā nāca daudzi!! Bija gan ēst gatavošana, gan daudzo ābolu lasīšana, gan sētas uzkopšana, dekorēšana un bērnu pieskatīšana. Paldies visiem - īpāši manai mammai!!

Tā nu mīļā tante Iveta sataisīja Amēlijai smukas bizes un Amēlija bija gatava ciemiņiem:)
Amēlija saaicināja ļoti daudz džekus:D Tāpēc arī bija gan paslēpes, gan kariņi, gan dārgumu meklēšanas.

Mums šogad bija īpašas kūkas - arbūza kūkas. Nopirkām bezsēklu arbūzu (Rimi) un izveidojām to par kūku. Amēlija pati sadekorēja ar dažādām ogām un augļiem.

Un kad dārgumi (Almas jogurti) bija jameklēti, Amēlija izdomāja iedot to arī Matildai. Viņai apkārt sanāca visi mazie izsalkušie:)

Nu tā mums pagāja Amēlijas 7.
Paldies visiem Amēlijas draugiem, kuri atnāca, paldies par dāvanām. Starp citu - ja vēl nezināji, tad aizejot un pirkumiņu (nedēļu pirms dzimšanas dienas) un pārdevējai pajautājot dzimšanas dienas kasti, tavs gaviļnieks var pa visu veikalu iet un izvēlēties dāvanas, kuras viņš priecātos saņemt. Tad to visu saliek kastē, uzraksta vārdu. Tad ciemiņiem ir iespēja aiziet uz Pirkumiņu un ko nopirkt no jubilāra kastes. Mums šī ideja tik ļoti patīk! Tas atvieglo dāvanu meklēšanu ciemiņiem un tā bērns saņem to, ko patiesi vēlas.
Un skaistās dzimšanas dienas dekorācijas ir no Manillas, kur ir TIK daudz skaistumi! ...brīnumsvecītes cipara formā, karodziņi, trauki, salvetes, salmiņi... viss, ko var iedomāties:)